11 kwiecień 2024

Dzielnicowi zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę

zdjęcie: Dzielnicowi zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę / fot. KPP w Miliczu
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Tym razem do Aresztu Śledczego we Wrocławiu policjanci przewieźli 36-letniego mieszkańca gminy Milicz.

Do zatrzymania mężczyzny doszło o godzinie 20 we wtorek 9 kwietnia. Dzielnicowi w trakcie pełnienia służby obchodowej pojechali do jednej z podmilickich wiosek sprawdzić, czy w miejscu zamieszkania przebywa jeden z aktualnie poszukiwanych mężczyzn. Na miejscu dzielnicowi zastali 36-latka – po sprawdzeniu jego personaliów z policyjnych systemach informatycznych funkcjonariusze potwierdzili, że mężczyzna aktualnie był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sieradzu celem doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego. W związku sądowym nakazem doprowadzenia mieszkaniec gminy Milicz został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie do czasu dalszego doprowadzenia został osadzony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia zgodnie z sądowym nakazem policjanci przewieźli zatrzymanego mężczyznę do Aresztu Śledczego we Wrocławiu celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Oficer prasowy KPP w Miliczuy