20 marzec 2024

Kolejny poszukiwany trafił za więzienne mury

zdjęcie: Kolejny poszukiwany trafił za więzienne mury / fot. KPP w Miliczu
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu zatrzymali kolejnego już w tym roku poszukiwanego mężczyznę. Tym razem do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim dzielnicowi przewieźli 27-letniego mieszkańca wielkopolskiej gminy Sośnie.

Do zatrzymania mężczyzny doszło kilka minut przed godziną 11 we wtorek 19 marca. Dzielnicowi w trakcie pełnienia służby obchodowej uzyskali informację, że w miejscowości Kuźnica Czeszycka może przebywać mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie. W ustalonym miejscu mundurowi zastali poszukiwanego 27-letniego mieszkańca gminy Sośnie. W związku sądowym nakazem doporowadzenia mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu w celu sporządzenia niezbędnej dokumentacji służbowej.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zgodnie z sądowym nakazem przewieźli zatrzymanego mężczyznę do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.