25 kwiecień 2024

Kolejny poszukiwany trafił za więzienne mury

zdjęcie: Kolejny poszukiwany trafił za więzienne mury / fot. KPP w Miliczu
Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę – tym razem do Aresztu Śledczego we Wrocławiu policjanci przewieźli 68-letniego mieszkańca gminy Cieszków.

Do zatrzymania mężczyzny doszło kilka minut po godzinie 13 w środę 24 kwietnia. Policjanci w trakcie pełnienia służby patrolowej na ulicy Trzebnickiej w Miliczu wylegitymowali 68-letniego mężczyznę, który – jak się okazało po sprawdzeniu jego personaliów z policyjnych systemach informatycznych – był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez milicki sąd celem niezwłocznego doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego. Mężczyzna zaraz po zatrzymaniu został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie trafił policyjnego aresztu.

Następnego dnia zgodnie z sądowym nakazem policjanci przewieźli zatrzymanego mężczyznę do Aresztu Śledczego we Wrocławiu celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.