Zatrzymana kobieta trafiła za więzienne mury

zdjęcie: Zatrzymana kobieta trafiła za więzienne mury / fot. KPP w Miliczu
Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu zatrzymali kolejną w ostatnim czasie poszukiwaną osobę – tym razem do Zakładu Karnego we Wrocławiu policjanci przewieźli 50-letnią mieszkankę gminy Milicz.

Do zatrzymania kobiety doszło o godzinie 8:30 w czwartek 2 maja. Policjanci w trakcie pełnienia służby patrolowej pojechali do jednej z podmilickich wiosek sprawdzić, czy w miejscu zamieszkania przebywa jedna z aktualnie poszukiwanych kobiet. Na miejscu policjanci zastali 50-letnią kobietę – po sprawdzeniu jej personaliów z policyjnych systemach informatycznych funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta aktualnie była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Miliczu celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Wrocławiu. W związku sądowym nakazem doporowadzenia kobieta została niezwłocznie zatrzymana i przewieziona do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu w celu sporządzenia niezbędnej dokumentacji służbowej w tej sprawie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zgodnie z sądowym nakazem przewieźli zatrzymaną kobietę do Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.